Zdravé jídlo na celý den

Náš výběr

 

Snídaně

Recepty

Zdravé snídaňové tipy

Doporučujeme

Diana Lněné semínko hnědé 300 g

Spása pro trávení, imunitu i vysoký krevní tlak. Je plné omega 3 mastných kyselin a vitamínů. Doporučujeme dopřát si 2-3 lžičky denně.

24,90 Kč

Lněné semínko

Country Life Bio Vločky žitné 250g

Snídaně má být vydatná, ale i zdravá. Žitné vločky jsou skvělá volba v BIO kvalitě, která vás zasytí až do oběda. Vyšperkujte si je ovocem či jogurtem!

18,90 Kč

Žitné vločky
 

Oběd

Recepty

Zdravé tipy na oběd

Doporučujeme

Menu Gold Quinoa červená 250g

Světová superpotravina, kterou znali už Inkové. Jde o královský zdroj vlákniny a antioxidačních flavonoidů - skvělý základ lednové dietky!

49,90 Kč

Quinoa

Květák (cca 900g)

Jasná volba po prosincovém přejídání. Bohatý na antioxidanty, vlákninu, vitamíny, a navíc vhodný pro různé druhy příprav, od omáček po pečení.

54,90 Kč

Květák
 

Svačina

Recepty

Zdravé svačinky na odpoledne

Doporučujeme

Mango k dozrání (cca 260g)

Šťavnatý král ovoce. Obsahuje doporučenou denní dávku vitamínu A a spoustu vitamínu C. Taková kombinace zatočí s lednovou rýmou a chřipkou!

39,90 Kč

Mango

Bonitas Bio Kešu ořechy 100g

Nízké množství kalorií, spousta zdravých mastných kyselin a minerálů. Navíc se kešu oříšky hodí do různých dezertů, tudíž si s nimi smlsnete bez výčitek!

69,90 Kč

Bonitas Bio Kešu ořechy
 

Večeře

Recepty

Zdravé tipy na večeři

Doporučujeme

Vlk mořský kuchaný (cca 320g)

Kdo večeří rybu, neudělá chybu. Málokteré jiné maso můžete jíst bez výčitek. Navíc není lepší způsob, jak doplnit denní dávku zdraví prospěšného jódu.

cca 95,70 Kč

Vlk mořský

Arax Bulgur 500g

Předvařená nalámaná pšenice je plná živin! Hodí se do polévek, rizota, salátů i jako příloha k masu. Ale vsadíme se, že vám po dlouhém dni zachutná i samotná!

39,90 Kč

Arax Bulgur

Inspirace a doplňky