s neomezenými slevami
Věrnostní program

Náš věrnostní program je pro všechny registrované zákazníky.

Přihlaste se na svůj účet a ihned uvidíte zvýhodněné ceny produktů přímo na webu.
Zboží tak můžete nakupovat s fantastickými slevami za nejnižší ceny na trhu.
Bližší informace o změnách, které proběhly ve věrnostním programu, naleznete zde.

Nádobí

Vaření

Nápoje

Úklid

Osobní péče

Elektronika

Hračky

Kojenecké potřeby

Hobby

Co se změnilo?

Věrnostní program upravujeme

Se spouštěním nového webu pracujeme na vylepšení věrnostního programu. O své výhody ale rozhodně nepřicházíte!

Nakupování i bez bodů

Nové můžete nakoupit věrnostní odměny za zvýhodněné ceny bez využití věrnostních bodů. Stačí se přihlásit na svůj profil a uvidíte zlevěné ceny.

Co se stalo s mými věrnostními body?

Nastřádané věrnostní body vám zůstanou, dočasně však nebudou přičítány body za nové nákupy. Až bude věrnostní program znovu připravený, přičteme vám body za všechny nákupy, které mezitím uděláte.

Bude to tak napořád?

Nebude, jedná se o přechodné období. Pracujeme na vylepšení programu. O dalším vývoji a změnách vás budeme včas informovat.

// load styles var custom_style = document.createElement("link"); custom_style.href ="https://static-new.kosik.cz/files/nl/kosik/loyalty/styles/k3w-8512-vernostni-program-5639f13591.min.css"; custom_style.rel = "stylesheet"; document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(custom_style); var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.src ="https://static-new.kosik.cz/files/nl/kosik/loyalty/script/main-loyalty.js"; document.getElementsByTagName("body")[0].appendChild(script);

Pokud využíváte funkci personalizace, upravíme zasílané nabídky tak, aby pro vás byly vždy zajímavé. Zohledníme na jaké zboží se u nás díváte (i když se nepřihlásíte), co nakupujete, jaké naše e-maily vás zaujmou a údaje, které z toho odvodíme. Personalizaci můžete samozřejmě kdykoliv (i před registrací) vypnout v sekci Nastavení soukromí .

Nebo