Objevte naše nové funkce a vychytávky pro ještě příjemnější nakupování. Všechny novinky na jednom místě. rozbalit

Průvodce pivním světem

Poznejte pivní kategorie a odhalte s námi jejich chutě a ingredience

Ležáky

Voda, chmel a slad jsou tři nejzákladnější suroviny každého piva, tedy i ležáků. Ty jsou často označovány jako jedenáctky, dvanáctky či pouhým označením ležák. Nenechte se ale mýlit, číselné označení v žádném případě neudává obsah alkoholu, nýbrž odkazuje k extraktu původní mladiny.

Pilsner Urquell 0,5l

Vlastní slad, měkká plzeňská voda a poloraný červeňák jsou klíčem úspěchu už od roku 1842.
Chmelová vůně:
Hořkost:
Plnost:
Kozel Mistrův ležák 0.5l

Kozel Mistrův ležák 0,5l

Oproti zbytku kozlí rodiny nabízí plnější tělo s vyšším podílem karamelových sladů.
Chmelová vůně:
Hořkost:
Plnost:
Kozel Mistrův ležák

Další ležáky

Výčepní

Výčepní piva jsou v České republice stále nejrozšířenější skupinou piv. Oproti ležákům mají nižší obsah alkoholu a jsou povětšinou pitelnější. Věděli jste však, že i výčepní piva zrají v tzv. ležáckých tancích?

Radegast Rázná 10 0,5l

Vyšší dávky tří odrůd nejkvalitnějšího chmele zajišťují nekompromisní hořkou chuť.
Chmelová vůně:
Hořkost:
Plnost:
Radegast Rázná 10

Velkopopovický Kozel Světlý 0,5l

Hladká chuť a nádherně zlatavě žlutá barva je poznávací znamení Kozla světlého.
Chmelová vůně:
Hořkost:
Plnost:
Velkopopovický Kozel Světlý

Další výčepní piva

Nealkoholická piva

Při výrobě nealkoholických piv značky Birell se využívají speciální kvasinky, které produkují pouze minimum alkoholu a tím dovolují nápoji projít stejným procesem kvašení a dokvašování, jakým procházejí klasická česká alkoholická piva. Takové pivo má pak méně alkoholu než kolik je ho například v kefíru, je tedy možné ho pít bez obav z něžádoucích promile v krvi.

Birell Světlý 0,5l

Plná a příjemně hořká chuť piva bez chemických úprav, stačí speciální kvasinky.
Chmelová vůně:
Hořkost:
Plnost:
Birell Světlý

Birell Zelený ječmen 0,5l

Birell s přídavkem zeleného ječmene patřícího mezi superpotraviny, který je symbolem zdravého životního stylu.
Chmelová vůně:
Hořkost:
Plnost:
Birell Zelený ječmen

Další nealkoholická piva

Ochucená nealkoholická piva

Pokud se chcete osvěžit a nejste fanouškem klasických pivních chutí, neváhejte sáhnout po ochucených variantách značky Birell. Proces výroby je podobný jako u tradičního nealkoholického piva, do nápoje se pouze v průběhu zrání přidávají další přísady, jako jsou ovocné šťávy či bylinky. Řada Birell Botanicals si pohrává s chutí, která se postupně rozvíjí od prvního doušku. Ochucená řada pak nabízí svěží kombinaci ovocné chuti s lehce nahořklou chutí a to bez konzervantů či umělých barviv.

Birell Pomelo a grep 0,5l

Osvěžující nealkoholický nápoj z piva s příchutí citrusů v sobě snoubí netradiční kombinaci sladkého pomela a hořkého grepu. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani sladidla.
Birell Pomelo a grep

Birell Bezový květ 0,4l

Objevte kouzlo přírodního osvěžení s postupně rozvíjející se chutí. Nealkoholický nápoj je vyráběn na základě tajné receptury, při které se všechny přírodní ingredience nechávají v klidu zrát celých 19 dní.
Birell bezový květ

Další ochucená nealkoholická piva

Radlery

Radler, někdy také ochucené pivo či pivní mix je typ míchaného pivního nápoje s nízkým obsahem alkoholu. Tradiční piva se pohybují s alkoholem kolem 4 procent, radler obsahuje přibližně 2 procenta. Radlery se připravují smícháním nejčastěji světlého výčepního piva s ovocnou šťávou. Tato kombinace poskytuje skvělé osvěžení s lehce nahořklou pivní chutí a ovocem.

Gambrinus Šťavnatý grep 0,5l

Osvěžení z piva Gambrinus a grepové šťávy, kde právě chuť grepu dodává celému nápoji zajímavou hořkosladkou chuť. Díky nízkému obsahu alkoholu je ideální pro horké letní dny.
Gambrinus Šťavnatý grep

Gambrinus Řízný citron 0,5l

Radler s citronovou příchutí se díky výrazné chuti citrusu hodí k letním svěžím jídlům, jako jsou saláty nebo grilované ryby. Nápoj je připravený bez použití konzervantů a přidaných sladidel.
Gambrinus Řízný citron

Speciály

Pod pivním speciálem se můžou ukrývat v podstatě všechna piva, která se nevešla do předchozích kategorií. Nejčastěji se tak označují piva více stupňová, tmavá, či například svrchně kvašená. Existuje mnoho pivních druhů a dělení. Po pivním speciálu sáhněte, pokud toužíte po neotřelých chutích a jedinečnému zážitku.

Velkopopovický Kozel Černý 0,5l

Tmavé výčepní pivo vyráběné z pečlivě vybrané směsi čtyř druhů sladu.
Hořkost:
Sladkost:
Plnost:
Velkopopovický Kozel Černý

Radegast Extra hořká 15 0,5l

Hořký polotmavý speciál s extra dávkou chmele
Hořkost:
Sladkost:
Plnost:
Radegast Extra hořká 15 0,5l

Další speciály

Pokud využíváte funkci personalizace, upravíme zasílané nabídky tak, aby pro vás byly vždy zajímavé. Zohledníme na jaké zboží se u nás díváte (i když se nepřihlásíte), co nakupujete, jaké naše e-maily vás zaujmou a údaje, které z toho odvodíme. Personalizaci můžete samozřejmě kdykoliv (i před registrací) vypnout v sekci Nastavení soukromí .

Nebo