Mall Group je skupina e-shopů, která vznikla v červenci 2016. Zabývá se prodejem širokého portfolia produktů od elektroniky až po potraviny a kromě nákupních galerií Mall jsou její součástí specializované e-shopy z širokého portfolia Rockaway. Transakce nákupních galerií Mall byly realizovány s finanční podporou Daniela Křetinského, Patrika Tkáče a skupiny PPF. V čele Mall Group stojí Jakub Havrlant, který je zakladatelem i vlastníkem Rockaway.

Skupinu e-shopů nazvanou E-commerce Holding začal Jakub Havrlant budovat v roce 2014. V budování skupiny jej následně podpořili Daniel Křetinský a Patrik Tkáč. Skupinu postupně tvořily e-shopy CZC, Vivantis, Koloniál, Proděti nebo Sporty. Od jihoafrického koncernu Naspers koupili Havrlant a jeho obchodní partněři s podporou skupiny PPF firmu Netretail, pod kterou spadal mimojiné i Mall.

Společnost Internet Mall, a.s. (dříve bilezbozi.cz, s.r.o.) byla založena v roce 2000 a dnes Internet Mall působí v České republice, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku a na Slovensku. V Česku provozuje internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz. Mateřská společnost firmy Internet Mall je Netretail Holding, která byla prodána skupině Rockaway v říjnu 2015. Dnes patří Internet Mall mezi největší české maloobchody s notebooky, prodává ale také sušičky, dětské pleny Pampers i psí granule.

Centrála společnosti CZC.cz s.r.o. je v Příbrami a společnost působí výhradně v České republice. Byla založena manželi Josefem a Ivonou Matějkovými v roce 1998. Czech Computer je obchodní značka této společnosti. Společnost provozuje internetový obchod s počítači a elektronikou se sítí výdejen a showroomů. V nabídce je také nepřeberný výběr příslušenství jako klávesnice, počítačové myši a sluchátka. CZC.cz ale nabízí i technické novinky, v e-shopu seženete třeba i drony.

Pokud využíváte funkci personalizace, upravíme zasílané nabídky tak, aby pro vás byly vždy zajímavé. Zohledníme na jaké zboží se u nás díváte (i když se nepřihlásíte), co nakupujete, jaké naše e-maily vás zaujmou a údaje, které z toho odvodíme. Personalizaci můžete samozřejmě kdykoliv (i před registrací) vypnout v sekci Nastavení soukromí .

Nebo