Vážení zákazníci, pro zajištění bezpečnosti vás i našich kurýrů vás prosíme o spolupráci - při objednávání dávejte přednost platbě online předem a při přebírání nákupu si nezapomeňte vzít respirátor.
Zároveň vás prosíme o trpělivost - zákaznickou linku kontaktujte jen v nejnutnějších případech. Operátoři s vámi rádi vyřeší jakýkoli problém, ale na dostupnost volných termínů nedokáží odpovědět. Děkujeme!

Vítejte ve světě kávy L'OR, kde každý šálek probouzí okamžiky nezapomenutelného potěšení. Nechte se okouzlit intenzivním aroma a vychutnejte si jemnou a zároveň intenzivní chuť stvořenou z těch nejlepších kávových zrnek. Odevzdejte se svým smyslům. Objevte zlatý standard kávy L´OR.

L'OR zrnková káva

L'OR kávové kapsle

L'OR instantní a mletá káva

Pokud využíváte funkci personalizace, upravíme zasílané nabídky tak, aby pro vás byly vždy zajímavé. Zohledníme na jaké zboží se u nás díváte (i když se nepřihlásíte), co nakupujete, jaké naše e-maily vás zaujmou a údaje, které z toho odvodíme. Personalizaci můžete samozřejmě kdykoliv (i před registrací) vypnout v sekci Nastavení soukromí .

Nebo