0
K pokladně

Dove Men+Care Cool Fresh sprchový gel

400 ml
Akční cena 99,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
129,90 Kč 324,75 Kč/l

Značka: Dove

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Nová varianta sprchového gelu Dove Men+Care Cool Fresh poskytne mužům osvěžující, opravdu mužský, ale přesto jemný požitek ze sprchování. Stejně jako stávající sprchové gely Dove Men+Care obsahuje i tato novinka technologii MICROMOISTURE™, která dokáže uzamknout přirozenou vlhkost v pokožce a zabraňuje tak jejímu vysušování. Kombinace technologie MICROMOISTURE™ a nové, úžasné vůně, přináší jedinečný zážitek ze sprchování.

O výrobci

Posláním Dove je přispět ke kráse svých zákazníků kvalitními produkty, které zaručí tu nejlepší osobní péči. Značka v roce 1957 přišla na trh s revolučním výrobkem - mýdlovou tabletou s obsahem hydratačního krému, která na rozdíl od běžných mýdel nevysušovala pokožku. Dnes hydratační efekt výrobků Dove zajišťuje unikátní technologie Nutrium Moisture TM nebo DeepCare Complex. Dove se úspěšně prodává ve více než 75 zemích světa. Značka spadá pod holandsko-britskou společnost Unilever, která je dnes jedním z největších výrobců a dodavatelů spotřebního zboží na světě.

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Uschovejte v suchu, nevystavujte slunečnímu záření.  
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, sodium laureth sulfate, petrolatum, acrylates copolymer, citric acid, cocamide mea, dmdm hydantoin, glycerin, parfum, ppg-12, sodium chloride, sodium hydroxide, tetrasodium edta, tocopherol, benzyl alcohol, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, limonene, linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009735