0
K pokladně

Axe Africa pánský deodorant sprej

150 ml
Běžná cena
99,90 Kč 666,00 Kč/l

Značka: Axe

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Představujeme vám pánský tělový deodorant ve spreji Axe Africa s exotickou vůní s tóny citrusových plodů a santalového dřeva. Nebojte se vyjádřit váš styl a propadněte dobrodružství s AXE.

   POUŽITÍ

Aplikujte na krk a tělo. Pro neodolatelnou vůni doporučujeme kombinovat s dalšími produkty Axe.

O AXE

Objevte hi-tech inovace značky AXE! Jejím synonymem je charismatická vůně a ideálem funkční dokonalost. Proto AXE vychází z nejnovějších technologií, uznává jen absolutní jedinečnost, srší energií a fandí intenzivním zážitkům. Co AXE, to originál. Stejně jako vy.

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Extrémně hořlavý. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Alcohol denat., butane, isobutane, propane, parfum, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009683