0
K pokladně

Lindt Lindor Mléčná čokoláda s pistáciovou krémovou náplní

200 g
Původní cena
184,90 Kč
119,90 Kč 599,50 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Mléčná čokoláda s jemnou tekutou náplní (44%) s pistáciovou příchutí.

O ZNAČCE

Již od roku 1845 přistupují Mistři čokolády Lindt ke své práci s nezastavitelnou vášní a odhodláním k čokoládovému umělectví - dbají důrazu na harmonii chutí a struktury v každičké čokoládě. Vše spočívá v detailech.

Tajemství unikátní chuti Lindt leží v pečlivém výběru a způsobu zpracování prémiových kakaových bobů z nejexkluzivnějších regionů světa. 

Není to však pouze vysoká úroveň standardů, které hrají klíčovou roli, ale i udržitelný přístup napříč celým produkčním řetězcem. 

Náš unikátní proces je zdokonalován napříč desetiletími. Mistři čokolády Lindt osobně praží kakaové boby do optimální chuti a následně je melou do nejjemnější struktury - to vše je základem pro nenapodobitelně rozplývající se strukturu čokolád Lindt.

 

     

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Teploty skladování 14-18°C. 
Název a adresa výrobce
Lindt & Sprüngli (Czechia) s.r.o., Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8- Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaové máslo, rostlinné tuky (kokosový a palmojádrový v různém poměru), sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, laktóza, bezvodý mléčný tuk, pasta z pistácií (1,3%); emulgátor: sójový lecitin, aromata, extrakt z ječného sladu. Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 32 %. Může obsahovat stopy lískových ořechů a dalších skořápkových plodů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2600 kJ
Energetická hodnota 626 kcal
Tuky 48 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 35 g
Sacharidy 43 g
Z toho cukry 42 g
Bílkoviny 5.2 g
Sůl 0.25 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009597