0
K pokladně

Chodura Bohemia Šunka výběrová plátky (84% masa)

100 g
Akční cena 24,90 Kč
od 4 ks
32,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
39,90 Kč 399,00 Kč/kg

Značka: Chodura

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Balení obsahuje 100 g plátků výběrové šunky Chodura Bohemia. Jedná se o tepelně opracovaný masný výrobek s obsahem masa alespoň 84 %. To nejkvalitnější maso spolu se znalostí řemesla výrobce dělají z této šunky opravdovou lahůdku. Baleno v ochranné atmosféře.

O výrobci

Tradice značky Chodura sahá až do roku 1919 do oblasti severní Moravy, kdy si pan Karel Chodura koupil malý krámek. Protože byl brzy vyhlášený svou kvalitou, rozšířil se na velkovýrobu šunek. S mottem "kvalita až na prvním místě" vyrábí jeho rodinní nástupci šunky i dnes. Tyto kvalitní, originální a chuťově výtečné produkty mají v současnosti hlavní sídlo ve Frýdku-Místku, kde se vyrábí.

Zajímavosti 

K tomu, aby šunka nesla označení „výběrová“, musí být vyrobena z celých svalů vepřové kýty, tím se odlišuje například od šunky standardní. Nesmí obsahovat ani žádná barviva, vlákninu, škrob, rostlinné ani jiné živočišné bílkoviny.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 až +7 °C. Po rozbalení ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Beskydské uzeniny, a.s., Frýdek-Místek 73801, Příborská 520
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová kýta (min.84%), pitná voda, jedlá sůl (max. 3%), stabilizátory (trifosforečnany a guma euchema), antioxidant (erythorban sodný), cukr, extrakty koření, konzervant (dusitan sodný). Obsah čisté svalové bílkoviny min.: 13%. Obsah tuku do: 8%. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 397 kJ
Tuky 4.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g
Sacharidy 0.3 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 13.9 g
Sůl 2 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 80 - 89%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009523