0
K pokladně

Gourmet Gold Savoury Cake s jehněčím a zelenými fazolkami

85 g
Běžná cena
23,90 Kč 281,18 Kč/kg

Značka: Gourmet

Země původu:
Francie
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Vaše kočka je opravdový znalec a ráda zkouší nejrůznější textury a příchutě každý den. Proto GOURMET Gold vytvořil směs dušených a grilovaných kousků, lahodné receptury, které potěší její mlsný jazýček novým chuťovým zážitkem během každého krmení. Všechna krmiva GOURMET jsou bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat.

Krmný návod: Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 4 konzervami denně, nejlépe ve 2 samostatných dávkách. Uvedené krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

O ZNAČCE

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

DODAVATEL

Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika

Skladovací podmínky
Tuto konzervu skladujte neotevřenou na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (5 % zelených fazolek ze sušených zelených fazolek), ryby a vedlejší výrobky z ryb, cukry, minerální látky.

Analytické složky:
vlhkost 74 %,
protein 17 %,
obsah tuku 4 %,
obsah anorganických látek 2 %,
hrubá vláknina 1,1 %.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1009382