0
K pokladně

Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza kávové kapsle

16 dávek

Nakupte více za méně

Běžná cena
144,90 Kč 9,06 Kč/dávka

Značka: Nescafé

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Ristretto Ardenza je naše nejintenzivnější ristretto s intenzitou 11 z 11. Tento malý šálek v sobě ukrývá aroma dýmu s jemnou kořenitou chutí. Pokud milujete chuť silného espressa s hustým tělem, tak určitě vyzkoušejte tento nápoj. Do šálku NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza smíchali naši tvůrci arabiku a robustu, kterou upražili a namleli k samotné dokonalosti.

Tento malý šálek v sobě ukrývá aroma dýmu s jemnou kořenitou chutí. Pokud milujete chuť silného espressa s hustým tělem, tak určitěvyzkoušejte tento nápoj. Do šálku NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza smíchali naši tvůrci arabiku a robustu, kterou upražili a namleli k samotné dokonalosti. V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 311 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 289 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009357