Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Nestlé Fitness čokoláda

375 g
Původní cena
129,90 Kč
76,90 Kč 205,07 Kč/kg

Značka: Nestlé

Země původu:
Francie
Popis produktu

Směs cereálních lupínků a lupínků máčených v hořké čokoládě.

O výrobci

Nesquik je součástí společnosti Nestlé. Českým zákazníkům nabízí Nestlé své produkty už od roku 1918. V Česku a na Slovensku má tato společnost také své výrobní závody. Nestlé se snaží především zvyšovat kvalitu života spotřebitelů tím, že jim nabídne chutné a kvalitní výrobky. Jedná se o přední světovou společnost v oblasti výživy, která má po světě více jak 2000 značek.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi vodami 2035, Praha 14 300
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 306 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 276 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Fitness lupínky 71 %: cereálie 62,4 % (celozrnná pšenice 37,9 %, rýže), cukr, sirup z invertního cukru, sladový výtažek z ječmene, jedlá sůl, glukózový sirup, melasa z třtinového cukru, regulátor kyselosti (fosforečnany sodné), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů); Fitness lupínky máčené v hořké čokoládě 29 %: hořká čokoláda 17 % (kakaová hmota, cukr, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin; aroma), Fitness lupínky: cereálie 10,4 % (celozrnná pšenice 6,3 %, rýže), cukr, sladový výtažek z ječmene, sirup z invertního cukru, jedlá sůl, melasa z třtinového cukru, regulátor kyselosti (fosforečnany sodné), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), lešticí směs (lešticí látka: arabská guma; glukózový sirup, zahušťovadlo: polydextróza; kokosový olej, regulátor kyselosti: kyselina citronová), vitamíny a minerální látky.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1660 kJ
Energetická hodnota 397 kcal
Tuky 6.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.9 g
Sacharidy 71.3 g
Z toho cukry 20.9 g
Vláknina 7.5 g
Bílkoviny 8.1 g
Sůl 0.95 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009351