0
K pokladně

Purina ONE Sterilcat s lososem a pšenicí

800 g
Běžná cena
169,90 Kč 212,38 Kč/kg

Značka: Purina ONE

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Prémiové krmivo Purina One pro kastrované kočky obsahuje inovativní recepturu Bifensis Dual Defense.

Ta vytváří protilátky ve střevě pro zdravé trávení a Omega-6 mastné kyseliny zajistí lesklou a zářivou srst. Granule mají lehké složení a pomáhají udržet správnou hmotnost vašeho mazlíčka.

O ZNAČCE

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u produktů značky PURINA ONE. Dodaný vzhled produktu se může lišit dle dostupnosti na skladě.

 

 

Charakteristika

Krmivo - Kvalita krmiva Prémiové

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009322