Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Purina ONE Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami

800 g
Běžná cena
169,90 Kč 212,38 Kč/kg

Značka: Purina ONE

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Kompletní krmivo pro koťata.

​Koťata jsou ve fázi intenzivního růstu a vývoje, a proto jsou jejich nutriční nároky velmi vysoké. PURINA ONE® Junior je krmivo speciálně vyvinuté pro výživové potřeby koťat (od odstavení do 12 měsíců) a březích a kojících koček.

Krmivo PURINA ONE® Junior splňuje nutriční nároky koťat díky receptuře BIFENSIS®. Speciálně vyvinuté krmivo obsahuje nezbytné živiny, které podporují vývoj vašeho kotěte v jeho začátcích. Obsahuje DHA, mastnou kyselinu vyskytující se také v mateřském mléce, která prokazatelně stimuluje vývoj mozku a zraku kotěte. Vysoký obsah bílkovin a vyvážená hladina minerálních látek pomáhá ke zdravému vývoji svalové hmoty a kostry. Navíc je dobře stravitelné díky vysoce kvalitním surovinám.

Podpořte vaše koťe v raném stádiu života krmivem PURINA ONE® Junior. Naše chutné krmivo je vyrobené z kuřete a celozrnných obilovin, křupavé granule pomáhají pečovat o zuby a dásně. Nejen, že budete dávat vašemu kotěti chutné krmivo, budete mu dávat také nezbytné živiny, aby z něj vyrostla zdravá kočka. Budete-li se starat o výživu vaší kočky již od kotěcího věku, můžete jí pomoci, aby byla zdravá dnes a zítra.

Krmný návod:
Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Stáří kotěte 6 až 12 týdnů 12 až 26 týdnů 26 až 52 týdnů Březí kočka Kojící kočka
Množství 25-75 g ve 2-3 porcích nebo dle libosti 45-100 g ve 2 porcích nebo dle libosti 100-50 g ve 2 porcích nebo dle libosti Min. 80 g nebo dle libosti 120-250 g nebo dle libosti


Mělo by být zavedeno ve 3 - 4 týdnech věku. Výrobek by měl být smíchán s vodou, aby byl příjem krmiva jednodušší. Jakmile začne kotě více jíst, zvyšujte množství krmiva a zároveň snižujte množství přidávané vody do doby, než bude kotě schopné jíst samotné granule. Každé kotě je jiné. Krmnou dávku a čas krmení přizpůsobte úrovni aktivity a tělesné kondici kotěte. Vhodné také pro březí a kojící kočky.
Čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.
Pokud podáváte krmivo PURINA ONE® poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství PURINA ONE® do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vašeho kotěte snáze přizpůsobil změně.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u produktů značky PURINA ONE. Dodaný vzhled produktu se může lišit dle dostupnosti na skladě.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuře (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, celozrnná pšenice (13 %), kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, sójová moučka, kukuřičný škrob, sušený čekankový kořen, kukuřice, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice, rybí olej.

Analytické složky:
Protein: 41,0 %
Obsah tuku: 20,0 %
Obsah anorganických látek: 8,0 %
Hrubá vláknina: 2,5 %
DHA: 0,05 %
Omega-6 mastné kyseliny: 3,0 %

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A: 33 000 m.j./kg
Vitamín D3: 1 000 m.j./kg
Vitamín E: 460 m.j./kg
Vitamín C: 140 mg/kg
taurin: 750 mg/kg
síran železnatý monohydrát: 220 mg/kg
jodičnan vápenatý bezvodý: 2,8 mg/kg
síran měďnatý pentahydrát: 44 mg/kg
síran manganatý monohydrát: 105 mg/kg
síran zinečnatý monohydrát: 370 mg/kg
seleničitan sodný: 0,26 mg/kg
Antioxidanty

Charakteristika

Krmivo - Kvalita krmiva Prémiové

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009320