0
K pokladně

Nescafé Dolce Gusto® Espresso – kávové kapsle

16 dávek
Běžná cena
144,90 Kč 9,06 Kč/dávka

Značka: Nescafé

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso – elegantní lehce praženou kávu. Tato malá káva s intenzitou 5/11 má jemné ovocné aroma, delikátní tělo a hustou zlatou cremu, která je nyní ještě větší a hustější. Naši talentovaní tvůrci dali dohromady dvě variety zrnek jihoamerické arabiky a lehkým pražením zachovali jemnost jejího ovocného a vlašskoořechového aromatu. Intenzita 5/11.

• Elegantní lehce pražená káva, 100% arabika, v malém 50 ml šálku. Intenzita 5/11.

• Hebká kulatá káva s jemným ovocným aromatem a známkami pražených vlašských ořechů. Má delikátní tělo a hustou zlatou cremu. Nyní díky vylepšené technologii naší kapsle je crema ještě hustější a bohatší.

• Tato 100% směs arabiky pocházející ze dvou různých jihoamerických variet je lehce pražená a zachovává si tak jemnost svého aromatu.

• V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.


PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku našich kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Baleno v ochranné atmosféře.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 315 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 315 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva, arabika.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009279