Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Nescafé Dolce Gusto Cortado kávové kapsle

16 dávek
Běžná cena
149,90 Kč 9,37 Kč/dávka

Značka: Nescafé

Země původu:
Německo
Popis produktu

Objevte silné NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado inspirované španělskou kávovou kulturou. Je podobné italské kávě espresso macchiato, ovšem zjemněné trochou teplého mléka. Tím, že naši talentovaní tvůrci smíchali intenzivní kávu robusta s kávou arabika, vznikl malý, intenzivní a aromatický šálek NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado.

• Intenzivní espresso s náznaky mléka inspirované španělskou kávovou kulturou. Vše v jedné kapsli.

• Silná pražená káva, jejíž aroma se kombinuje s trochou plnotučného mléka. Tato káva má kulaté tělo a cremu ořechové barvy.

• Jde o jemnou směs kávy robusta s kávou arabika.

• V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek
pokaždé bohaté aroma.

Počet šálků - 16

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku našich kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 226 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 210 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sušené plnotučné mléko (61,8 %) rozpustná káva (36,5 %), stabilizátory (fosforečnany draselné, citronany sodné), emulgátor (sójový lecitin) - 6,3 g. Baleno v ochranné atmosféře.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009278