0
K pokladně

Nescafé Classic Crema instantní káva

200 g
Běžná cena
179,90 Kč 899,50 Kč/kg

Značka: Nescafé

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Rozpustná 100%  káva.

Vychutnejte si nejpříjemnější start dne díky šálku naší lahodné kávy NESCAFÉ CREMA s novou plnou chutí a bohatou pěnou. Naše pečlivě vybraná kávová zrna jsou pražena tak, abyste si mohli užít vyváženou chuť kávy zahalenou do bohaté vrstvy kávové pěny.

NESCAFÉ káva v tomto balení je získávána ze 100% udržitelných zdrojů, společně s farmáři pracujeme na zlepšování kvality jejich života. Více informací na www.nescafe.cz

 

Ráno je uspěchané a vy si chcete užít chvilku pro sebe? Udělejte si chvilku na to, abyste se posadili, odpočinuli si a vychutnali si lahodnou kávu NESCAFÉ Crema.

Nechte se zlákat jejími přitažlivými a smyslovými vlastnostmi:

Příjemné aroma

Nová plná chuť

Bohatá vrstva cremy

NESCAFÉ® je značka kávy oblíbená po celém světě, kterou si vychutnávají lidé ve 180 zemích světa. Díky 80leté zkušenosti s výběrem, pražením a mícháním té nejlepší kávy, není divu, že se každou sekundu vypije kolem 5 500 hrníčků kávy NESCAFÉ.

Návod k přípravě
1-2 lžičky kávy zalijte 180 ml horké (ne vroucí) vody a zamíchejte.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rozpustná sušená 100% káva. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009274