0
K pokladně

Nescafé Classic instantní káva

200 g
Akční cena 123,90 Kč
od 3 ks
138,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
179,90 Kč 899,50 Kč/kg

Značka: Nescafé

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Rozpustná 100% káva

NESCAFÉ CLASSIC má plnou a výraznou chuť díky našemu unikátnímu procesu pražení. Námi pečlivě vybraná kávová zrna se praží odděleně, aby vytvořila dokonale výraznou a intenzivní kombinaci chuti a aroma, které si zamilujete.

NESCAFÉ káva v tomto balení je získávána ze 100% udržitelných zdrojů, společně s farmáři pracujeme na zlepšování kvality jejich života. Více informací na www.nescafe.cz

 

Pečlivě namíchaná směs vysoce kvalitních zrn Robusty z udržitelně získávaných zdrojů činí každou kávu NESCAFÉ CLASSIC lahodně speciální, praženou na střední až tmavý stupeň pro silný začátek Vašeho dne. Známá chuť NESCAFÉ CLASSIC pochází ze zrn původem z 'kávového pásu' – míst, kde káva roste nejlépe – včetně Jižní Ameriky, Asie a Afriky.

NESCAFÉ® je značka kávy oblíbená po celém světě, kterou si vychutnávají lidé ve 180 zemích světa. Díky 80leté zkušenosti s výběrem, pražením a mícháním té nejlepší kávy, není divu, že se každou sekundu vypije kolem 5 500 hrníčků kávy NESCAFÉ.

Návod k přípravě
1-2 lžičky kávy zalijte 200 ml horké (ne vroucí) vody a zamíchejte.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení: Rozpustná sušená 100% káva. Alergeny: Neuvádí se

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009272