0
K pokladně

Nekton Treska ala losos plátky

100 g
Běžná cena
54,90 Kč 549,00 Kč/kg

Značka: Nekton

Země původu:
Litva
Popis produktu

Výrobek z ryb polokonzerva.

Gurmánská pochoutka, kterou lze samostatně konzumovat, nebo využít pro zpestření jiných pokrmů. Ozdobte si chlebíčky nebo mísu plnou dobrot.

O výrobci

Hlavním cílem společnosti je umisťovat na trh kvalitní zboží za odpovídající cenu a umožnit zákazníkovi získat dostatek informací, aby mohl učinit takové rozhodnutím, které bude odpovídat jeho skutečné potřebě. Díky poctivé práci, serióznímu jednání a dostatku zkušeností vám zaměstnanci společnosti zabezpečí pestrý sortiment celoročně dovážených rybích produktů z Polska, Lotyšska, Německa, Dánska, Islandu, Španělska, Maroka, Thajska, Peru, Ekvádoru, z ostrova Mauricius, Indie a Vietnamu.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu 2-7°C.
Název a adresa výrobce
NEKTON - Vrňata , s.r.o., Praha 4 - Libuš, K lesu 758/49, PSČ 142 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Treska aljašská - plátky, solená (treska aljašská -Theragra chalcogramma) 75%, jedlá sůl 7,5%, kvasný lihový ocet, konzervant: benzoan sodný, barviva: E110, E124 - mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí, kouřové aroma), řepkový olej 25%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 948 kJ
Energetická hodnota 352 kcal
Tuky 8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 1.4 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 15 g
Sůl 7.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009136