0
K pokladně

Woolite Mix Colors s keratinem 4,5l

75 dávek
Doporučená cena
399,90 Kč
319,90 Kč 4,27 Kč/dávka

Značka: Woolite

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tekutý prací prostředek pro barevné prádlo, který oživuje barvy Vašeho oblečení a pomáhá chránit před vyblednutím, protože pere bez agresivních přísad. Obsahuje složky neutralizující uvolněné barvivo z textilií a tím pomáhá chránit světlejší části oblečení před obarvením.

Woolite Color je zárukou, že vaše oblečení zůstane dlouho jako nové co se týče barev, ale i tvaru. Chrání ho totiž před ztrátou tvaru, poškozením vláken a vytvářením žmolků.

Použití

Při praní vždy postupujte podle instrukcí na Vašem oblečení, obzvláště dodržujte doporučené teploty. Nové oblečení vyperte poprvé samostatně. Nemíchejte tmavé oblečení s bílým nebo světlým prádlem. Pro praní v pračce dávkujte do přihrádky pro hlavní praní nebo přímo do bubnu pračky.

O výrobci

Ženy důvěřují značce Woolite už více jak 65 let, protože oblečení nejen čistí, ale zároveň ho udržuje v dokonalé kondici. Tak, aby vám vaše oblíbené džíny a trička seděly stále stejně a zároveň vypadaly jako nové. Tyto sofistikované prací prostředky jsou ideální na bavlnu, nylon i hedvábí.  


Bezpečnostní upozornění

Signální slovo : Varování

Standardní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí.Všeobecně:  

P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením, teplem, horkými povrchy, jiskrami a otevřeným ohněm. Nevystavujte teplotám nad 50 °C.
Název a adresa výrobce
RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.; Vinohradská 2828/151, Praha 3, 130 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Alkoholy, C10-16, ethoxylované; Alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírany, sodné soli; Benzensulfonová kyselina, C10-13-alkylderiváty, sodné soli; alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírany, sodné; 2-methylisothiazol-3(2H)-on.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008841