0
K pokladně

Woolite Darks, Denim, Black s keratinem 4,5l

75 dávek
Doporučená cena
399,90 Kč
269,90 Kč 3,60 Kč/dávka

Značka: Woolite

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Vysoce účinný prací prostředek Woolite Extra Dark byl speciálně vyvinutý pro praní textilií tmavé a černé barvy. Díky svému inovovanému složení oživuje barvy oblečení a účinně jej pomáhá chránit před vyblednutím. Woolite obsahuje složky neutralizující uvolněné barvivo z textilií, chrání tak oblečení před obarvením. Tento prací prostředek je k prádlu velmi šetrný, neobsahuje agresivní přísady, které mohou poškodit vlákna textilií. Tím chrání oblečení před nežádoucí ztrátou tvaru, srážením, poškozením vláken a vytvářením žmolků. Tekutý gel se lehce rozpouští ve vodě a nedochází tak ke vzniku skvrn a usazenin. 

Použití

Při praní vždy postupujte podle instrukcí na Vašem oblečení, obzvláště dodržujte doporučené teploty. Nové oblečení vyperte poprvé samostatně. Nemíchejte tmavé oblečení s bílým nebo světlým prádlem. Pro praní v pračce dávkujte do přihrádky pro hlavní praní nebo přímo do bubnu pračky.

O výrobci

Ženy důvěřují značce Woolite už více jak 65 let, protože oblečení nejen čistí, ale zároveň ho udržuje v dokonalé kondici. Tak, aby vám vaše oblíbené džíny a trička seděly stále stejně a zároveň vypadaly jako nové. Tyto sofistikované prací prostředky jsou ideální na bavlnu, nylon i hedvábí. 

Bezpečnostní upozornění

Signální slovo : Varování

Standardní věty o nebezpečnosti: H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Všeobecně:

P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením, teplem, horkými povrchy, jiskrami a otevřeným ohněm. Nevystavujte teplotám nad 50 °C.
Název a adresa výrobce
RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.; Vinohradská 2828/151, Žižkov , 130 00 Praha 3
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Alkoholy, C10-16, ethoxylované; Alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírany, sodné soli; Benzensulfonová kyselina, C10-13-alkylderiváty, sodné soli; alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírany, sodné; 2-methylisothiazol-3(2H)-on.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008758