0
K pokladně

Boneco Vlašský salát Clasic

140 g
Běžná cena
23,90 Kč 170,71 Kč/kg

Značka: Boneco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbený salát se salámem, zeleninou a bramborami.

Vzhled salátu je typický pro tento druh, konzistence složek je přiměřeně měkká. Chuť a vůně příjemná, vyrovnaná.

O výrobci 

Boneco je významný český výrobce majonéz, omáček, hořčic a lahůdkových salátů. Vlajkovou lodí společnosti je tradiční klasická majonéza Majolka, která je chráněna ochrannou známkou. Kvalitní jsou produkty z hlediska receptur, ale i výroby. Některé výrobky nesou označení KLASA, Regionální potravina nebo Český výrobek. 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 2-6°C.
Název a adresa výrobce
BONECO a.s., Lopatecká 223/13,147 00 Praha 4
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 9 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Salám 26% (drůbeží maso strojně oddělené, pitná voda, vepřové kůže, bramborový škrob, jedlá sůl, vepřové sádlo, vepřové maso, hovězí maso, stabilizátory: polyfosforečnany, konzervant: dusitan sodný, koření, česnek, vepřová bílkovina, dextróza, maltodextrin),majonéza (řepkový olej, pitná voda, modifikovaný škrob, vejce, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, stabilizátory guarová guma a xanthan),brambory 15%,okurky 11 %,mrkev 8 %,hrášek 5 %,Cukr,semínko hořčice,konzervanty sorban draselný a benzoan sodný,majonéza (pitná voda, řepkový olej, modifikovaný škrob, VEJCE, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, stabilizátory guarová guma a xanthan),okurky 11%,mrkev 8%,Hrášek 5%,konzervanty sorban draselný,benzoan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 843 kJ
Energetická hodnota 201.34 kcal
Tuky 17.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 8.3 g
Z toho cukry 3.5 g
Bílkoviny 3.6 g
Sůl 2.22 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008614