0
K pokladně

Maxi Vita Bylinný elixír Brusinky

200 ml
Běžná cena
62,90 Kč 314,50 Kč/l

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Obsažené bylinné extrakty mají příznivý vliv na močové cesty a mohou pozitivně přispět ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Jako doplněk stravy se tyto přírodní extrakty doporučují užívat také v období chřipek a nachlazení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitamin C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém.

Doplněk stravy s obsahem bylinných extraktů a vitaminu C.

Doporučené dávkování: děti od 3 do 12 let 1x denně 10 ml (polévková lžíce), dospělí 1-2x denně 10 ml. Před upotřebením protřepat.

Uzavíratelnost obalu: Ano
Typ obalu: Láhev
Materiál obalu: PET, plasty

Skladovací podmínky
skladování: Skladujte do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. teplota: do 24°C Skladovací podmínky: Trvanlivé
Název a adresa výrobce
VITAR, s.r.o., třída Tomáše Bati 385, 763 02, Zlín,
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aktivní složky v 10 ml (polévková lžíce) a % RHP* extrakt z brusinek (Vaccinium macrocarpon) (extrakt 10:1 odpovídá 1,5 g brusinek) 150 mg   extrakt z echinacey (Echinacea purpurea) (extrakt 4:1 odpovídá 200 mg byliny) 50 mg vitamin C (kyselina L-askorbová) 40 mg (50 %) *referenční hodnota příjmu Složení: sacharóza, voda, extrakt z plodů brusinek, extrakt z natě echinacey, kyselina L-askorbová, konzervační látka - sorban draselný.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000754