0
K pokladně

BONITAS Himalájská růžová sůl hrubozrnná

500 g
Akční cena 24,90 Kč
od 4 ks
27,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
31,90 Kč 63,80 Kč/kg

Značka: BONITAS

Země původu:
Pákistán
Popis produktu

Himalájská sůl vznikla krystalizací mořské vody v oblasti Himalájí. Nachází se v hloubce několika metrů, kde je chráněna před jakýmkoliv průmyslovým nebo přírodním znečištěním. Těží se ručně, čistí se a vysuší na slunci. Následně se rozdělí dle barvy a velikosti krystalů.

Himalájská sůl se může získat barvu od bílé, přes růžovou až po černou, podle obsahu minerálních látek. Nejznámější je himalájská sůl růžová. Vhodná do kuchyně i do koupele.

O výrobci

Značka Bonitas, vznikla jako výsledek dlouholetých zkušeností jejích zakladatelů v oblasti obchodu s potravinami. Její počátky sahají do roku 2012 a jsou spojeny se snahou vytvoření jednotné linie výrobků a budování silné a zákazníky oblíbené značky. Bonitas přináší zákazníkům kvalitnější a zdravější produkty. Bonitas v latinském jazyce znamená dobroty, chuťovky je to spojení chuti a krásy. Naší filozofií je, že jíst je možné i očima. Tento název byl záměrně zvolen, aby vystihoval vizi společnosti a to zákazníkům poskytovat co nejkvalitnější a cenově dostupné potraviny. Jako první jsme na náš trh pod značkou Bonitas uvedli výrobky z řady konzervovaného ovoce a zeleniny. Na základě mezinárodních trendů v oblasti stravování a na základě osobního přesvědčení jsme se v roce 2014 rozhodli na náš trh pod značkou Bonitas uvést řadu BIO výrobků. Bonitas BIO - značka spjata se zdravým životním stylem. Růst trhu s biopotravinami je symbolem kombinovaného úsilí minimalizovat vliv potravinářského průmyslu na Zemi, podporovat zdravé životní prostředí a každý živý organismus. Rádi bychom se stali jednou z nejuznávanějších a nejobdivovanějších značek v konvenčních, ale i BIO potravinách ve střední Evropě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
King Food Bohemia, s.r.o., Husinecká 903/10, 130 00 Praha 3, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Himalájská sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Sůl 95 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008489