0
K pokladně

BONITAS BIO Para ořechy

100 g
Běžná cena
74,90 Kč 749,00 Kč/kg

Značka: BONITAS

Země původu:
Bolívie
Popis produktu

Para ořechy jsou plody tropického stromu juvie ztepilé, jejich domovem je Amazonský prales. Juvie patří v Amazonii k nejvyšším dřevinám a dožívá se až neuvěřitelných 500 let.

Para ořechy se vyznačují krémově bílou barvou a sladkou chutí. Dají se jíst samotné nebo je můžete zakomponovat do sladkých i slaných pokrmů. Ořechy je možné pražit, namáčet a dokonce i nakládat. 

Jak poznat kvalitní para ořech?
Jádro by mělo být na lomu bílé až slonově bílé, jakékoliv barevné změny jsou znakem napadení plísněmi a jsou zcela nepřípustné. Jádro musí mít nasládlou, nikdy ne nahořklou chuť.

O BONITAS
Parta milovníků chutného jídla se spojila a dnes vede dobře zavedenou značku Bonitas. Značku Bonitas poprvé ukázali světu v roce 2012. Na trh přinesli řadu produktů konzervovaného ovoce a zeleniny. Bonitasu předcházely dlouhodobé zkušenosti s obchodem a potravinami. Ročně navštíví desítky výstav a festivalů. Sledují trendy. Procestovali celý svět a osobně navštívili mnoho dodavatelů. Vybrali jen ty nejlepší. V roce 2014 lehce upravili směr značky a na trh přinesli vynikající řadu Bio výrobků. Samotný název Bonitas pochází z latiny a je odvozen ze slova krása a pochoutka. Firma prosazuje filozofii "můžete jíst očima", výrobky Bonitas proto představují perfektní propojení chuti a krásy.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +25°C a relativní vlhkosti do 70%.
Název a adresa výrobce
King Food Bohemia s.r.o., Husinecká 903/10, Praha - Žižkov 130 00
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 221 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 221 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Para ořechy jádra*, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2835 kJ
Energetická hodnota 687 kcal
Tuky 66.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15.1 g
Sacharidy 11.74 g
Z toho cukry 2.3 g
Bílkoviny 14.32 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008479