0
K pokladně

BONITAS BIO Kešu ořechy W320

100 g
Běžná cena
74,90 Kč 749,00 Kč/kg

Značka: BONITAS

Země původu:
Vietnam
Popis produktu

Kešu ořechy W320 - patří k nejpopulárnější a celosvětově nejdostupnějším ořechům.

Označení WW (White wholes - někdy se může označovat jen jako W) reprezentuje nejvyšší výběrovou třídu.
Číslice 320 představuje označení velikosti (čím nižší číslo, tím větší ořechy) a zároveň vyjadřuje počet jader na 1 kg (číselné označení 320 odpovídá 660-706 počtu jader na 1 kg).
Kešu jádra s označením WW (W) musí být stejnorodá a bez viditelných nedostatků. Vyznačují se jemnou máslovou konzistencí.

Kešu ořechy jsou semena plodů původně brazilského stromu zvaného ledvinovník západní, který se dostal do Asie a Afriky v době kolonizace. 
V porovnání s jinými ořechy, kešu nerostou v ovoci. Visí na vnější straně ovoce a vypadají jako malé ocásky. Zajímavé je, že ovoce ořechů kešu se nazývá kešu jablko.

POUŽITÍ
V současnosti jsou typické pro východní kuchyni. Často jsou využívány v indické kuchyni jako obloha ke curry, základ omáček či přísada do sladkostí a dezertů. 
Dá se z nich připravit lahodný krém do RAW koláčů i lahodná omáčka k jakémukoli jídlu.

O BONITAS
Parta milovníků chutného jídla se spojila a dnes vede dobře zavedenou značku Bonitas. Značku Bonitas poprvé ukázali světu v roce 2012. Na trh přinesli řadu produktů konzervovaného ovoce a zeleniny. Bonitasu předcházely dlouhodobé zkušenosti s obchodem a potravinami. Ročně navštíví desítky výstav a festivalů. Sledují trendy. Procestovali celý svět a osobně navštívili mnoho dodavatelů. Vybrali jen ty nejlepší. V roce 2014 lehce upravili směr značky a na trh přinesli vynikající řadu Bio výrobků. Samotný název Bonitas pochází z latiny a je odvozen ze slova krása a pochoutka. Firma prosazuje filozofii "můžete jíst očima", výrobky Bonitas proto představují perfektní propojení chuti a krásy.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +25°C a relativní vlhkosti do 70%.
Název a adresa výrobce
King Food Bohemia s.r.o., Husinecká 903/10, Praha - Žižkov 130 00, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 323 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 314 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kešu ořechy jádra*, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobek může obsahovat lepek, sezam, ořechy a sóju.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2552 kJ
Energetická hodnota 615 kcal
Tuky 48.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 7.8 g
Sacharidy 30.19 g
Z toho cukry 5.91 g
Bílkoviny 18.22 g
Sůl 0 g

Alergeny

Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008478