0
K pokladně

Maxi Vita Vitamin C komplex + acerola + šípek + zinek

20 ks
Akční cena 49,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
84,90 Kč 4,25 Kč/ks

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Maxi Vita Vitamin C komplex + Acerola + Šípek + Zinek je moderním doplňkem stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s rychlejším nástupem účinku. Přípravek je vhodným doplňkem pro posílení imunity a při respiračních potížích.

Maxi Vita Vitamin C komplex + Acerola + Šípek + Zinek obsahuje přírodní komplex vitaminu C a zinku.

  • Vitamin C je významný antioxidant, který výrazně zasahuje do řady životních pochodů. Je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému. Je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu celého organizmu.
  • Také zinek je významný pro funkci imunitního systému. Působí příznivě na kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.

POUŽITÍ

Doporučené dávkování: děti od 12 let a dospělí 1 sáček denně.  Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte.

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Aktivní složky V 1 sáčku (% RHP)
Vitamin C 240 mg (300 %)
Zinek 5 mg (50 %)
Extrakt z aceroly 10 mg
Extrakt ze šípku 10 mg

*RHP = referenční hodnota příjmu

Adresa dodavatele
Vitar, s.r.o, tř. Tomáše Bati 385, Louky, 763 02 Zlín, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě od 5°C do 25°C v dobře uzavřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí!
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sladidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, citrát zinečnatý, přírodní aroma, extrakt z plodů aceroly, extrakt z plodů růže šípkové, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000736