0
K pokladně

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C

20 ks
Akční cena 52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
84,90 Kč 4,25 Kč/ks

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Maxi Vita Vaše Zdraví magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C je moderním doplňkem stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Obsahuje vyšší dávku hořčíku, který pomáhá přispívat ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy. Vitamin C je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla - svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Maxi Vita Vaše Zdraví magnézium 400 mg + B komplex + vitamin C je vhodným doplňkem při sportu, nadměrné fyzické zátěži či psychickém vypětí.

  • s příchutí grepu
  • v praktických jednorázových sáčcích
  • bez nutnosti zapíjení
  • s vyšší dávkou hořčíku
  • bez obsahu cukru

Aktivní složky

Výživové hodnoty (aktivní složky v 1 sáčku a % RHP*) hořčík 400 mg (106,7 %), vitamin C 40 mg (50 %), vitamin B6 1,4 mg (100 %), vitamin B1 1,1 mg (100 %), vitamin B12 2,5 µg (100 %), Thiamin 1,1 mg (100 %). * referenční hodnota příjmu.

 

Adresa dodavatele
VITAR, s.r.o., tř. Tomáše Bati 385, Louky, 763 02 Zlín, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě od 5 °C do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí!
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sladidlo – sorbitol, oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, kyselina – kyselina citronová, přírodní aroma, protispékavá látka – talek, sladidlo – sukralóza, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, sladidlo – citróza (neohesperidin DC), thiamin mononitrát.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000735