0
K pokladně

Gervais Original FIT Protein

80 g
Akční cena 19,90 Kč
od 3 ks
24,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 373,75 Kč/kg

Značka: Gervais

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Čerstvý tvarohový sýr termizovaný FIT Protein.

Rádi si pochutnáte na něčem opravdu lahodném?
Pak právě pro Vás jsou čerstvé sýry Gervais ideální volbou. Jejich základ tvoří láska k výrobě sýrů a velká porce tvarohu dochuceného smetanou. Ta sýrům Gervais navíc dodává charakteristickou krémovou konzistenci a výbornou chuť.

Sýry Gervais jsou vyrobeny pouze z kvalitních ingrediencí a jsou perfektní pro všestranné použití. Chutnají skvěle na čerstvém pečivu nebo se zeleninou.

Ochutnejte tvarohové Gervais FIT PROTEIN a nechte se zlákat i různými příchutěmi.

O VÝROBCI

Skupina BEL je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® – ve všech případech s vedoucím postavení na trhu a geografický mix obchodních aktivit.

Skladovací podmínky
Skladujte od +4 °C do +8 °C.
Název a adresa výrobce
Bel Sýry Česko a.s., Pražská 218, 675 26 Želetava, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tvaroh (69%), pitná voda, jedlá sůl, zahušťovadla: (pektiny, karobonová guma), laktóza, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, stabilizátor: karagenan. Sušina nejméně 23%. Tuk v sušině 50%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 600 kJ
Energetická hodnota 144 kcal
Tuky 11.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 7.5 g
Sacharidy 2.5 g
Z toho cukry 2.5 g
Bílkoviny 7.5 g
Sůl 0.75 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008373