0
K pokladně

Veselá Kráva Sýr a Křup přírodní sýr Rodinné balení 4x35g

140 g
Původní cena
69,90 Kč
54,90 Kč 392,14 Kč/kg

Značka: Veselá Kráva

Země původu:
Francie
Popis produktu

Tavený sýr* a trvanlivé pečivo ve výhodnějším rodinném balení!

Jedinečná kombinace lahodného krémového sýra* & křupavých tyčinek. To je Sýr a Křup, svačinka plná chuti a zábavy, kterou si oblíbí nejen děti, ale i dospělí. Neobsahuje přidané konzervanty a umělá aromata, je zdrojem vápníku a vydrží mimo lednici. Díky svému unikátnímu formátu a praktickému balení poslouží jako skvělá svačina do školy, na výlety nebo jen tak.

*Tavený sýr vyrobený ve Francii. Mléčné složky pochází z EU.

 

O VÝROBCI

Skupina BEL je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® – ve všech případech s vedoucím postavení na trhu a geografický mix obchodních aktivit.

Adresa dodavatele
BEL Sýry Česko a.s., Pražská 218, 675 26 Želetava, Česká republika
Skladovací podmínky
Produkt je vyroben technologií UHT, která umožňuje skladování mimo lednici do +25°C. Pro lepší chuť výrobku ale doporučujeme po zakoupení skladovat v lednici.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 97 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 93 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tavený sýr* (71,4 %): obnovené odtučněné mlékosýry (20%), máslomléčný minerální koncentrát, mléčné bílkoviny, tavicí sůl E452, zahuštěný prokysaná syrovátka. Trvanlivé pečivo (28,6 %): pšeničná mouka, slunečnicový olej, ječný slad, jedlá sůl, droždí. Min. 40 % sušiny. Min. 45 % tuku v sušině. Může obsahovat stopy sezamu.

*Tavený sýr vyrobený ve Francii. Mléčné složky pochází z EU.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1172 kJ
Energetická hodnota 281 kcal
Tuky 15.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 9.5 g
Sacharidy 24.5 g
Z toho cukry 5.5 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008369