0
K pokladně

Gervais Original

80 g
Akční cena 19,90 Kč
od 3 ks
24,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 373,75 Kč/kg

Značka: Gervais

Země původu:
Polsko
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Čerstvý tvarohový sýr termizovaný original

Rádi si pochutnáte na něčem opravdu lahodném? Pak právě pro Vás jsou čerstvé sýry Gervais ideální volbou. Jejich základ tvoří láska k výrobě sýrů a velká porce tvarohu dochuceného smetanou. Ta sýrům Gervais navíc dodává charakteristickou krémovou konzistenci a hlavně výbornou chuť.

Sýry Gervais jsou vyrobeny pouze z kvalitních ingrediencí a jsou perfektní pro všestranné použití. Chutnají skvěle nejen na čerstvém pečivu nebo se zeleninou, ale také s ovocem, oříšky či dochucené medem. Gervais Original najde použití i v teplé kuchyni.

Ochutnejte tvarohové Gervais i v různých příchutích.

O VÝROBCI

Skupina BEL je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® – ve všech případech s vedoucím postavení na trhu a geografický mix obchodních aktivit.

Skladovací podmínky
Skladujte od +4 °C do +8 °C.
Název a adresa výrobce
Bel Sýry Česko a.s., Pražská 218, 675 26 Želetava, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tvaroh (68 %, z toho smetana 14 %), pitná voda, jedlá sůl, zahušťovadla: (pektin, karobová guma), laktóza, regulátor kyselosti: kyselina mléčná, stabilizátor: (karagenan), sušina 25,5 %, tuk v sušině 60,5 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 780 kJ
Energetická hodnota 189 kcal
Tuky 17 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 11.5 g
Sacharidy 3 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0.73 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008361