Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Maxi Vita Kolagen Forte+ 60 kapslí

60 ks
Akční cena 99,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
174,90 Kč 2,92 Kč/ks

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kondice pohybového aparátu člověka je denně ovlivňována nejen sedavým způsobem života, ale u sportovně založených osob naopak i jeho přetěžováním. Mezi důležité součásti pohybového aparátu patří svaly, šlachy a klouby. Těm bychom měli věnovat péči dávno před tím, než pocítíme první známky opotřebení. MaxiVita® Exclusive Kolagen forte+ nabízí kombinaci aktivních látek, z nichž každá může pohybovému aparátu významně prospět.

Pro koho je Kolagen forte+ určen?
Pro všechny, kteří chtějí používat svůj pohybový aparát bez omezení.

K čemu prospívá?
Napomáhá udržet klouby, vazy a šlachy v nejlepší možné kondici.

Doporučená dávka?
Pouze jedna kapsle denně po dobu minimálně dvou měsíců.

Kolagen je základní stavební hmota všech pojivových tkání. Je důležitý nejen pro pohybový aparát, ale i pro vzhled a kvalitu pokožky.

Kolagen typ II je obsažen zejména v kloubních chrupavkách, kde zajišťuje jejich pevnost a odolnost. V preparátu je přítomen v přirozené nativní formě, která je pro lidský organizmus velmi příznivá.

Kolagen typ I je v lidském těle zastoupen ve větším poměru. Podílí se na struktuře šlach, vazů, kostí a kůže.

Vitamin C je nepostradatelný pro tvorbu kolagenu a tím i pro strukturu chrupavek, vazů, šlach, kůže, kostí, dásní, zubů a krevních cév.

Extrakt z Boswellia serrata díky obsaženým látkám pomáhá udržet klouby v dobrém stavu.

Doplněk stravy – kapsle s obsahem kolagenu, extraktu z Boswellia serrata a vitaminu C.

Doporučené dávkování: dospělí 1 kapsli denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Není určeno pro děti do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

1 balení = kúra na 2 měsíce.

Adresa dodavatele

VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aktivní složky v 1 kapsli a % RHP* kolagen nativní typ II 200 µg kolagen typ I 20 mg kolagenní peptidy 100 mg extrakt z Boswellia serrata (90 % boswellových kyselin) 25 mg (22,5 mg ) vitamin C (kyselina L-askorbová) 40 mg (50 %) * referenční hodnota příjmu Složení obsahu kapsle:  kolagenní peptidy, plnidlo – sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata, protispékavá látka – stearan hořečnatý, hydrolyzovaný kolagen typ I, kolagen nativní typ II. Složení obalu kapsle:  bovinní želatina, oxid titaničitý.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000729