0
K pokladně

Vitar Vyprošťovák Restart šumivé tablety 20ks

Akční cena 31,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
62,90 Kč 62,90 Kč/ks

Značka: Vitar

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vyprošťovák obsahuje hydrogenuhličitan sodný - látku, která je schopna neutralizovat kyseliny, jejichž přebytek se může projevit jako pocit plnosti či tlaku v žaludku. Doporučujeme užívat při problémech se zažíváním.

Bez: - umělých barviv - konzervačních látek - lepku - laktózy

Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Doplněk stravy se sladidlem.

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let až 3 tablety denně dle potřeby. Není určeno pro děti do 12 let. Tabletu rozpusťte ve 100 ml vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Balení: 20 tablet

Upozornění: nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Tubu těsně uzavírejte! Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dně tuby.

Adresa dodavatele

VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, kyselina – kyselina vinná, sladidlo – sorbitol, protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), aroma. Aktivní složky v 1 tabletě (100 ml nápoje) hydrogenuhličitan sodný 1,5 g   Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000728