0
K pokladně

Mlékárna ValMez Valašská kyška

400 g
Běžná cena
19,90 Kč 49,75 Kč/kg

Značka: Mlékárna ValMez

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kysaný mléčný výrobek s probiotickou kulturou (Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus). Obsahuje 1,5 % tuku.

O výrobci

Tradice výroby mléka a mléčných výrobků na Valašsku sahá hluboko do historie. Mlékárna ve Valašském Meziříčí byla založena již v roce 1936 jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Tento spolek reprezentovalo 9 - 12 větších zemědělců z oblasti kolem Valašského Meziříčí. Zakladatelem této mlékárny byl pan Vilém Frank, který byl jejím správcem a ředitelem až do roku 1960. 

Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí.

 

 

Adresa dodavatele

Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r.o., Zámecká 2/57, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí,

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě +2 až +8°C. Spotřebujte do data uvedeného na víčku.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 14 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, mléčná kultura, probiotická kultura (Lactobacillus acidophilus 10-6/g, Bifidobacteria 10-6/g, Streptococcus thermophilus 10-6/g). 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 190 kJ
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008335