0
K pokladně

Mlékárna ValMez Smetanový jogurt z Valašska višeň

150 g
Běžná cena
15,90 Kč 106,00 Kč/kg

Značka: Mlékárna ValMez

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Smetanový jogurt višňový. 

O výrobci

Tradice výroby mléka a mléčných výrobků na Valašsku sahá hluboko do historie. Mlékárna ve Valašském Meziříčí byla založena již v roce 1936 jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Tento spolek reprezentovalo 9 - 12 větších zemědělců z oblasti kolem Valašského Meziříčí. Zakladatelem této mlékárny byl pan Vilém Frank, který byl jejím správcem a ředitelem až do roku 1960. 

Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě (2-8)°C. Spotřebujte do data uvedeného na víčku.
Název a adresa výrobce
Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r.o., Zámecká 2/57, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Smetana, ovocná složka 14% (cukr, višně 33%, glukózo-fruktózový sirup, koncentrát z červené řepy, aroma), jogurtová kultura.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 522 kJ
Tuky 8.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.3 g
Sacharidy 10.5 g
Z toho cukry 10 g
Bílkoviny 2.6 g
Sůl 0.1 g

Charakteristika

Příchuť Třešeň
Obsah tuku v jogurtu 6 - 9,9%

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008332