0
K pokladně

TePe Zubní kartáček Extra Soft

Běžná cena
69,90 Kč 69,90 Kč/ks

Značka: TePe

Země původu:
Švédsko
Popis produktu

Oblíbený kartáček na zuby s malou trojúhelníkovou hlavicí, plochou rukojetí a extra měkkými vlákny s rovným zástřihem v decentním jednobarevném provedení. Zubní kartáček má malou trojúhelníkovou hlavici, je osazen 3 000 extra měkkými vlákny s lékaři doporučovaným rovným zástřihem, je opatřen plochou rukojetí pro správný úchop.

Barvu kartáčku nelze vybrat. Bude dodána dle aktuálních skladových zásob.

Použití: Sklon hlavice kartáčku lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Stačí kartáček nahřát v horké vodě a následně krček ohnout do požadované polohy.

O TePe

TePe je společnost s dlouholetou tradicí, jejímž cílem je zajistit zákazníkovi vysoce kvalitní dentální hygienu se speciálním zaměřením na mezizubní čištění. Vizí společnosti, jejíž historie sahá až k roku 1965, je pomoci lidem udržet si po celý život vlastní zuby.

Výrobce

TePe Oral Hygiene Products Ltd.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008278