0
K pokladně

Maxi Vita Vápník 400 mg + vitamin D3

20 ks
Běžná cena
39,90 Kč 1,99 Kč/ks

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Přípravek MaxiVita Vápník 400 mg + vitamin D3 obsahuje aktivní látky, které přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Doplněk stravy – šumivé tablety s obsahem vápníku a vitaminu D3. 

Doporučené dávkování: dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Není určeno pro děti do 12 let.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

O výrobci

MaxiVita je česká značka široce dostupných vitaminových doplňků a jedničkou na trhu ve světě doplňků stravy nabízených v obchodních řetězcích a drogeriích. MaxiVita představuje kvalitní a zároveň cenově dostupný sortiment vitaminů, minerálních látek a dalších výživových doplňků, čímž umožňuje dodat do jídelníčku maximum životně důležitých látek, které v běžné stravě často chybí v potřebném množství.

Adresa dodavatele

VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aktivní složky v 1 tabletě - ve 200 ml nápoje a % RHP* vápník 400 mg (50 %) vitamin D3 5 µg (100 %) *referenční hodnota příjmu           Složení: kyselina – kyselina citronová, sladidlo – sorbitol, uhličitan vápenatý, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), aroma, přírodní aroma, protispékavá látka – talek, sladidla – aspartam a sacharin sodný, cholekalciferol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000721