0
K pokladně

Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta

75 ml
Běžná cena
149,90 Kč 1 998,67 Kč/l

Značka: Sensodyne

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Zubní pasta Sensodyne Repair&Protect Whitening je vhodná pro všechny pacienty s obnaženým dentinem, kteří chtějí zároveň šetrně bělit své zuby. Pasta je vhodná pro citlivé zuby, pozitivně působí na nejcitlivější části zubu, vytváří na nich minerální vrstvu a tím chrání dentinové kanálky před dráždivými vlivy.

      

POUŽITÍ

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte 2x, ne více než 3x denně. Pastu nepolykejte, vždy ji vyplivněte. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

O ZNAČCE

V České republice jsme nejprodávanější značka na citlivé zuby. Máme důvěru zubních lékařů, jsme nejdoporučovanější značka na citlivé zuby. Proč? Jednoduše proto, že náš sortiment zubních past Sensodyne se osvědčil při zmírňování bolesti citlivých zubů a při poskytování dlouhotrvající ochrany, pokud se zuby čistí dvakrát denně.

Vytváříme budoucnost, v níž je život každého bez bolesti citlivých zubů.


 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do 24°C.
Název a adresa výrobce
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, Czech Republic, s.r.o. Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, Czech republic
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glycerin PEG-8 Hydrated silica Calcium sodium Phosphosilicate (NOVAMIN) Cocamidopropyl betaine Sodium methyl cocoyl taurate Titanium dioxide Aroma Carbomer Sodium fluoride Sodium saccharin Limonene Obsahuje fluorid sodný 0,315% w/w (1450 ppm F)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008263