0
K pokladně

Durex Intimní masážní gel s Aloe Vera

200 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
229,90 Kč 1 149,50 Kč/l

Značka: Durex

Země původu:
Thajsko
Popis produktu

Lubrikační gel Play s výtažky z aloe vera plní hned dvě funkce a ve vašem milostném životě si jistě najde své místo. Můžete ho použít jako lubrikant a nemusíte se obávat, že by omezil vaše sexuální hrátky. Navíc jej můžete použít jako masážní gel pro masáž.

Masážní gel Play je na bázi vody a je jedlý.

O ZNAČCE

Kondomy Durex jsou zdravotnické prostředky určené k zabránění početí a ochraně před pohlavně přenosnými chorobami. Lubrikační gely Durex jsou zdravotnické prostředky určené ke zmírnění vaginální suchosti.

Durex přepisuje historii již více jak 90 let. V roce 1915 LA Jackson zakládá společnost London Rubber Company, která prodává dovážené kondomy a holičské doplňky. V roce 1929 společnost registruje značku Durex. V padesátých letech Durex uvádí na trh první lubrikovaný kondom.


 

 

Adresa dodavatele
Reckitt Benckiser s.r.o., Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5–30 °C. Nevystavujte slunečnímu záření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Propylene glycol, Hydroxyethyl cellulose, Benzoic acid, Aloe barbadensis leaf juice, Sodium saccharin, Sodium hydroxide.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008221