Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Zewa Deluxe Camomile Comfort toaletní papír 3 vrstvý

16 ks
Běžná cena
249,90 Kč 15,62 Kč/ks

Značka: Zewa

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Bílý třívrstvý toaletní papír se svěžím zeleným potiskem a skutečnou vůní heřmánku. I díky tomu se stal opravdovým favoritem v mnoha domácnostech. Logo Zewa potvrzuje na tomto jemném a zároveň pevném papíru proslulou kvalitu značky. Řada Deluxe je vyráběna z recyklovaného papíru, má certifikaci FSC a obal je zcela recyklovatelný. 

Balení obsahuje 16 rolí.

OdorBlock technologie pouze nemaskuje nepříjemný zápach, ale přímo ho neutralizuje. Zanechá tak vaši toaletu vždy příjemně svěží.

Zewa AquaTube®, jediná splachovatelná rulička, kterou můžete spláchnout do záchodu! Biologicky rozložitelná. Recyklovatelná. 

O značce

Značka Zewa vznikla v roce 1960, kdy byla v Mannheimu-Waldhofu postavena první výrobní linka pro domácí výrobky z papíru. Prvními produkty značky byly univerzální kuchyňské utěrky a následně toaletní papír. Název Zewa vzešel ze zkratky názvu továrny Zellstofffabrik Waldhof.
V roce 1995 převzala značku Zewa švédská skupina SCA. Touto akvizicí se SCA stala největším výrobcem hygienických produktů v Evropě - a své prvenství si udržela dodnes. Od roku 2017 funguje společnost pod názvem Essity.
 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Essity Czech Republic s.r.o., Divize Consumer Goods, Business Center Meteor, Sokolovská 100/94, Praha 8 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Recyklovaný papír.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008062