0
K pokladně

HiPP Mama BIO čaj pro kojící matky

30 g
Běžná cena
119,90 Kč 3 996,67 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

Kojení je pro Vaše miminko to nejpřirozenější a nejlepší. Tento jemný a osvěžující čaj s pečlivě vybranými bylinkami jako fenykl, anýz, kmín z pečlivě kontrolované BIO produkce podporuje tvorbu mléka a pomáhá pokrýt zvýšenou potřebu tekutin v období kojení díky obsahu meduňky a citrónové verbeny.

Balení obsahuje 20 sáčků.

Příprava

Sáček zalijte cca 200ml vroucí pitné vody a nechte louhovat 3 – 5 minut. Chutná i studený.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Návod k přípravě
Sáček zalijte cca 200 ml vroucí pitné vody a nechte louhovat 3 – 5 minut. Chutná i studený.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do +25°C.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

BIO Anýz*(plody), BIO fenykl*, BIO kmín*, BIO citrónová verbena (Lippiae triphyllae, nať)*, BIO meduňka (list)*. *z ekologického zemědělství

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007899