0
K pokladně

HiPP BIO fenyklový čaj 20 sáčků

30 g
Běžná cena
94,90 Kč 3 163,33 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemný a uklidňující čaj s vysoce kvalitním BIO fenyklem. Vhodný od ukončeného 1. týdne. Lze podávat jako doplňkový nápoj např. při pocení nebo při přechodu na přikrmování. Bio, bez cukru, bez lepku, bez mléčné složky, bez přídavku aromat, barviv, bez konzervačních látek.

Příprava

Čajový sáček zalijte cca 200 ml vroucí pitné vody a nechte louhovat 5 - 8 minut. Ověřte teplotu. Vždy připravujte čerstvý. Nepřislazujte. Zkontrolujte před použitím, že obal zůstal nepoškozený.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

BIO fenykl

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007859