0
K pokladně

Hami Malý Gurmán Zeleninový bulgur s jehněčím a kuřecím 12m+

230 g
Běžná cena
74,90 Kč 325,65 Kč/kg

Značka: Hami

Země původu:
Francie
Dárek | Košík.cz

lunch box Nakupte označené produkty HAMI minimálně za 149 kč a získáte lunchbox jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Hami příkrm v talířku je 100 % bez konzervantů (dle zákona), bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry).

Konzistence Hami příkrmů v talířku podporuje rozvoj kousání prvními zoubky. Hami příkrm obsahuje zeleninu připravovanou na páře, čímž neztratí důležité vitamíny a zachová si vynikající chuť. Vysoká kvalita ingrediencí je v Hami příkrmech na prvním místě. Šťavnaté masíčko pochází z pečlivě kontrolovaných surovin.

Proč si děti zamilují příkrm Hami v talířku?
S Hami může mít každé dítko svůj mini talířek s chutným obědem či večeří a cítit se jako 'dospělák'. Navíc děťátko rozvíjí motoriku, což ocení maminky a tatínkové.
Děti si Hami příkrm zamilují pro lahodnou chuť a maminky pro praktičnost produktu. 

Víte, proč je Hami masozeleninový talířek Zeleninový bulgur s jehněčím a kuřecím tak výjimečný?
 

  • Masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 12. měsíce sterilizovaný
  • Potravina pro zvláštní výživu
  • Obsahuje 100 % doporučené denní potřeby zeleniny dle doporučení pediatrů
  • Maso pochází z pečlivě kontrolovaných surovin
  • Zelenina je vařená v páře 
     

Příprava

1. Sundejte plastové víčko a ohřívejte buď ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Je důležité dodržovat návod k přípravě, podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. 
Vodní lázeň: 
2. Ohřívejte (nevařit) cca 5 min. ponořené ve vodě. 
3. Zchlaďte pod studenou vodou. 
Mikrovlnná trouba:
2. Krycí fólii propíchejte čistou vidličkou. 
3. Ohřívejte při výkonu 700-750 W po dobu 30 vteřin. 
4. Sejměte krycí fólii a obsah pečlivě promíchejte (může dojít k nestejnoměrnému prohřátí stravy a tím k opaření dítěte). 
5. Prověřte teplotu pokrmu a ihned podávejte. 


Důležitá upozornění: 

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

 

O značce

Česká značka Hami s dlouholetou tradicí známá díky svým výrobkům výživy pro ty nejmenší až po děti předškolního věku. Všechny produkty byly vyvíjeny ve spolupráci s výživovými experty, a tak je každý výrobek přizpůsoben všem věkovým kategoriím dětí a jejich specifickým potřebám pro správný vývoj. Nabídka je velmi široká a obsahuje kojenecká mléka, kaše, dětské výživy, sušenky, cereálie, tyčinky a nápoje.


 

Skladovací podmínky
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Jednou ohřátou stravu již neuchovávejte. Neohřátou část uchovávejte uzavřenou v ledničce max. 48 hodin.
Název a adresa výrobce
Nutricia a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, ČR
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 222 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 222 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Voda, rajčatové pyré 17,2 %, bulgur (z pšenice) 16 %, mrkev 15 %, cuketa 12,8 %, brambory 6 %, jehněčí maso 4,3 %, kuřecí maso 4 %, cibule, kukuřičný škrob, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), sůl, česnek, koriandr, tymián, kmín, skořice, hřebíček, pepř.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 273 kJ
Energetická hodnota 65 kcal
Tuky 2.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 8 g
Z toho cukry 1.3 g
Vláknina 1.6 g
Bílkoviny 2.6 g
Sůl 0.25 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007811