0
K pokladně

Nutrilon Advanced 3 batolecí mléko, 12-24 m.

800 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
519,90 Kč 649,87 Kč/kg

Značka: Nutrilon

Země původu:
Německo
Popis produktu
Nutrilon 3 Batolecí mléko je vyrobeno na základě 40letého výzkumu mateřského mléka. Obsahuje unikátní klinicky testovanou směs prebiotik, které napodobují funkci prebiotik mateřského mléka. Dále obsahuje prospěšné látky, které jsou významné pro trávicí mechanismy, vitamíny A, C, D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému a omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy. Batolecí mléko Nutrilon je také významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí.
 
Vhodné pro děti od 12. měsíce věku. Potravina pro zvláštní výživu.

Růst kostí
Pokračovací mléka Nutrilon jsou významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí

Rozvoj mozku
Pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy

Podpora imunity
Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon obsahují vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému

Unikátní směs prebiotik
Obsahuje naší unikátní směs prebiotik GOS/FOS a LCP (polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem)

3´GL oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce
Zdrojem 3´GL je nás unikátní proces.
(HMO = Human Milk Oligosaccharides – oligosacharidy mateřského mléka) 

Příprava

1. Umyjte si důkladně ruce. 2. Převařte čerstvou pitnou vodu a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. 3. Odpovídající množství vody vlijte do hrnečku. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. 4. Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. 5. Uzavřete hrneček a důkladně jej protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. 6. Ověřte teplotu mléčné směsi a připravenou dávku ihned podávejte.

Upozornění

Batolecí mléko má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Pro zdraví batolete je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití batolecí výživy uvedený na obale.

O výrobci

Značka Nutrilon je tu proto, aby mohli kojenci dostávat tu nejkvalitnější výživu, když už nemohou být plně kojeni. Složení plné živin, které odpovídá přísným evropským i českým normám, vyhoví i předčasně narozeným dětem a dětem se speciálními výživovými požadavky. 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 5 - 25°C.
Název a adresa výrobce
Nutricia a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov, ČR.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Laktóza (z MLÉKA), Sušené odtučněné MLÉKO, Maltodextrin, Galaktooligosacharidy (z MLÉKA) 8,6 %, Demineralizovaná syrovátka (z MLÉKA), Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z MLÉKA), Rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), Fosforečnan vápenatý, Fruktooligosacharidy 0,6 %, Uhličitan vápenatý, RYBÍ olej, Citronan draselný, Hydrogenfosforečnan hořečnatý, Citronan sodný, Chlorid draselný, Kyselina L-askorbová, Emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), Chlorid cholinu, Síran železnatý, Inositol, Chlorid hořečnatý, L-askorban sodný, Síran zinečnatý, Antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, MLÉČNÉ aroma, Nikotinamid, Riboflavin, Retinylpalmitát, Cholekalciferol, Pyridoxin hydrochlorid, Thiamin hydrochlorid, Jodid draselný, Kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), Fytomenadion, D-biotin, Kyanokobalamin, Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 281 kJ
Energetická hodnota 67 kcal
Tuky 2.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.77 g
Sacharidy 8.8 g
Z toho cukry 6.6 g
Vláknina 0.9 g
Bílkoviny 1.3 g
Sůl 0.07 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Alergeny

Ryby Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1007678