0
K pokladně

Labeta Dýňový chléb bez lepku

550 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
63,90 Kč 116,18 Kč/kg

Značka: Labeta

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Směs na přípravu dýňového chlebu bez lepku. Droždí je součástí balení.

Pro chvíle, kdy se vám nechce vařit, je ideální mít po ruce voňavé, měkkoučké pečivo. Pokud vás ale už omrzelo kupované bezlepkové pečivo, jednoduše si připravte vylepšenou variantu, a to náš nový bezlepkový dýňový chléb. A kdybyste jej chtěli náhodou chtěli čas od času ozvláštnit, přidejte do něj nasekané vlašské ořechy, které ještě zvýrazní jeho chuť. Připravte se ovšem na to, že k němu ani nestihnete připravit pomazánku, jak se po něm rychle slehne zem!

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, při teplotě 5-25°C.
Název a adresa výrobce
LABETA, a.s., Dřenice 81, 537 01 Chrudim
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 292 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 292 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Bramborový škrob, rýžová mouka, semena tykve (dýně) 10 %, kukuřičná mouka, kukuřičný škrob, sušené droždí (pekařské droždí, emulgátor: sorbitanmonostearát), jedlá sůl, cukr, zahušťovadlo: guma guar, rostlinná vláknina, kmín, barvivo: amoniakový karamel, kyselina citronová.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1007620