Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Panadol Extra Novum 500 mg/65 mg 24 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
156,00 Kč
115,00 Kč 115,00 Kč/ks

Značka: Panadol

Medicínský certifikát
Popis produktu

Panadol Extra Novum působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů a při menstruaci a bolesti svalů, kloubů a v krku při onemocnění horních cest dýchacích. 

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby 1-4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 tabletu podle potřeby až 6x denně v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů.

Upozornění

Během léčby neužívejte jiné léky obsahující paracetamol a nekonzumujte alkohol. Panadol Extra Novum není určen pro děti do 12 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
252414
SÚKL název
PANADOL EXTRA NOVUM 500MG/65MG TBL FLM 24 IV
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon K 25, uhličitan vápenatý, krospovidon, kyselina alginová, mikrokrystalická celulóza, magnesium-stearát, čištěná voda; potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo).

Charakteristika

Věk od (v letech) 12
Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50162629