0
K pokladně

Cemio Kamzík 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
440,00 Kč 7,33 Kč/ks

Značka: Cemio

Popis produktu

Cemio KAMZÍK je špičkový kloubní přípravek, nyní 2x silnější s kolageny NATIV.COMB NCP a NCII a vitaminem C.

Dávkování

Užívejte pouze 1x denně 1 malou kapsli kdykoliv během dne. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce (kompletní kúra). Kúru několikrát do roka opakujte. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné přípravek užívat trvale.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Adresa dodavatele
Cemio Switzerland, s.r.o., Tomíčkova 2144/1, Praha 4 - Chodov, PSČ 148 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nativní kolagen NC I 32 mg, nativní kolagen NC II 40 µg, vitamin C 20 mg (25 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Plnidla (sójový olej, kokosový olej, včelí vosk), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda, sorbitol), kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), kolagen, barvivo (oxid železitý).

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů C
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50137287