0
K pokladně

MOVit Energy Selen 100 mcg 120 tablet

Doplněk stravy
120 ks
Běžná cena
194,00 Kč 1,62 Kč/ks

Značka: MOVit Energy

Popis produktu

Selen je stopový prvek nepostradatelný pro lidský organismus. Má vliv na funkci řady enzymů a pomáhá v boji proti volným radikálům. Patří mezi esenciální živiny, které si naše tělo neumí samo vyrobit a musíme ho tak přijímat v potravě. Přípravek MOVit Energy Selen obsahuje 100 µg selenu v jedné tabletě.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 1x denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Adresa dodavatele
Movit energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Praha 8 - Karlín, PSČ 186 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Selen 100,0 µg (181,8 % referenční hodnoty příjmu) v 1 tabletě.

Plnidlo (uhličitan vápenatý), emulgátor (mikrokrystalická celulosa), kukuřičný škrob, seleničitan sodný (selen), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, sodná sůl karboxymethylcelulosy), protispékavá látka (oxid křemičitý), zvlhčující látka (polyethylenglykol), stabilizátor (polydextrosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (talek), barvivo (oxid železa žlutý).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny minerálů Selen
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135927