0
K pokladně

Kofola Original, plech

330 ml
Běžná cena
19,90 Kč 60,30 Kč/l

Značka: Kofola

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Československá kolová limonáda nezaměnitelné chuti a aroma vyráběná již od roku 1960. Směs 14 bylin a ovocných šťáv okořeněných lékořicí. To je Kofola Original.

Chuťový zážitek z Kofoly v plechovce je nejvíce podobný čepované Kofole (z hlediska osvěžení, bublinek), kofolu si dopřejte kdykoliv na ni máte chuť.

A jakkoliv ji máte rádi. Protože když ji miluješ, není co řešit.

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 335 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 335 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, sirup KOFO® (ovocný sirup, cukr, glukózo-fruktózový sirup, voda, karamel - pálený cukr, barvivo E150d, kyselina: kyselina citrónová, chlorid sodný, esence pro KOFO® - aroma, bylinný extrakt - přírodní aroma, lékořicový extrakt - přírodní aroma, kofein, konzervant E211), oxid uhličitý.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 136 kJ
Energetická hodnota 32 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 8 g
Z toho cukry 8 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1114961