0
K pokladně

Celaskon meruňka 100 mg 60 tablet

Doplněk stravy
Běžná cena
142,00 Kč 142,00 Kč/ks

Značka: Celaskon

Popis produktu

Vitamín C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 tablety 3x denně, děti od 3 let užívají 1-2 tablety 1x denně. Tabletu nechte rozpustit v ústech.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by měly přípravek užívat pouze po konzultaci s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Neužívejte při alergii na jakoukoli složku přípravku.

Adresa dodavatele
Zentiva, k.s., U kabelovny 130, Praha 10 - Dolní Měcholupy, PSČ 102 37
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin C 100 mg (125 % referenční hodnoty příjmu), rutin 25 mg v jedné tabletě.

Kyselina askorbová E 300 (vitamin C); objemové činidlo (mannitol); objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza); objemové činidlo (xylitol); trihydrát rutinu; zvýrazňovač chuti (příchuť meruňka: maltodextrin, propylenglykol E 1520, aromatická látka včetně gama-dekalaktonu, aromatické látky včetně pomerančového oleje, přírodní aromatické látky včetně linaloolu, benzylalkohol E 1519, antioxidant kyselina askorbová E 300); kyselina (kyselina stearová); zahušťovadlo (xantanová guma); barvivo (kurkuminový prášek: E 100 kurkumin, polysorbát 80, maltodextrin, arabská guma); barvivo (červený prášek postbox HI TINT: koncentrát z červené řepy, koncentrát ze světlice barvířské, kyselina askorbová, arabská guma, bramborový maltodextrin); sladidlo (aspartam), protispékavá látka (koloidní bezvodý oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza).

Charakteristika

Příchuť Meruňka
Věk od (v letech) 3
Skupiny vitamínů C
Forma Tablety

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50155691